eMziper - News
Facebook
Twitter
SoundCloud
YouTube
MySpace
Instagram
Google+
Last.fm

Home - News - Music - Lyrics - Covers - Bio - Contact - ads

 

2010/10/9

«

در قسمت Lyrics شما می توانيد متن آهنگهای آلبوم "گربه مرده" را ببينيد.

 

2010/5/9

«

آلبوم "گربه مرده" منتشر شد. در قسمت Music می توانید این آلبوم را دریافت کنید.

چند نکته مهم درباره آلبوم:
1. این آلبوم با
3 کیفیت مختلف در سایت قرار داده شده.
2. شما می توانید آلبوم را هم به صورت جدا جدا دریافت کنید و هم می توانید در یک فایل Zip تمام آلبوم را یک جا به همراه
کاور و متن آهنگها دانلود کنید.
3. در صورتی که آلبوم را در وب سایت خود قرار می دهید، حق کپی رایت را رعایت کنید.
4. برای دریافت
کاور آلبوم با ابعاد مختلف اینجا را کلیک کنید.
5. پیشنهاد می کنیم آلبوم را کامل (یکجا) دریافت کنید که در قسمت Music در یک فایل Zip قرار داده شده (که حاوی کاور و متن آهنگها نیز می باشد).

 

2010/28/8

«

انتشار آلبوم جدید، در تاریخ 14 شهریور (September 5)

 

2009/18/12

«

آلبوم جدید eMziper به زودی...

 

2008/6/10

«

متاسفانه باید به اطلاع شما هواداران عزیز برسونیم که به دلیل بروز مشکل بزرگی که برای eMziper به وجود اومده کار بر روی آلبوم جدیدش با وقفه مواجه شده و عرضه آلبوم جدید eMziper با کمی تاخیر انجام خواهد شد. eMziper گفته که این آلبوم رو 100% تمام خواهد کرد و عرضه می کنه.

 

2008/21/4

«

یک قسمت جدید به تازگی به سایت اضافه کردیم با نام خبرنامه (Newsletter اکثر بازديدکنندگان پس از اولين بازديد، مراجعه مجدد به سايت ندارند و يا آدرس و مشخصات سايت را فراموش می کنند. از سويی روند به روز رسانی سايت‌ ثابت نيست و بازدیدکنندگان از زمان به روز شدن اطلاع ندارند. در این قسمت شما می توانید با وارد کردن E-Mail خودتون به لیست ما اضافه بشید، تا ما شما رو در جریان آخرین اخبار مربوط به eMziper، به روز رسانی سایت و آخرین تغییر و تحولات سایت (از جمله تغییر احتمالی آدرس سایت به دلیل احتمال بروز مشکلات دسترسی برای شما عزیزان) قرار بدهیم. آدرس E-Mail خود را ارسال کنید ==> eMziper Newsletter

 

2008/2/3

«

متاسفانه مطلع شدیم که در یکی از سایتها یک مصاحبه دروغین از eMziper پخش شده و با کسی مصاحبه شده که خودش رو eMziper معرفی کرده و به دروغ صحبتهایی رو در این مصاحبه گفته. باید خدمت شما هواداران عزیز عرض کنیم که کسی که با او مصاحبه شده eMziper نیست و فرد دیگه ایی هست که خودش رو جای eMziper معرفی کرده. 100% حرفهایی که در این مصاحبه زده شده دروغ محض هست و سایت رسمیه eMziper این مصاحبه رو کاملا" تکذیب می کنه. ما فقط چند نمونه از صحبتهایی که به دروغ گفته شده رو براتون میگیم: گفته شده پدر eMziper فوت شده که صحت نداره، متولد 63، بچه غرب تهران و داشتن برادر کوچکتر که درست نیست، رفتن به آلمان، متنفر شدن از رپ و ول کردن رپ و گوش دادن به سبکهای دیگۀ موسیقی که همش دروغه، در ابتدا اسم خودش رو رضا معرفی کرده و سپس ضیاء و حرفهایی که در این مصاحبه راجب رپرهای دیگه و رابطه با رپرها زده شده و تمام صحبتهای دیگه ایی که در این مصاحبه زده شده که هیچکدام صحت ندارند و در اینجا کاملا" تکذیب می کنیم. یک عکس هم براتون گذاشتیم از سایت مذکور که این مصاحبه رو گذاشته و خبری که در مورد این مصاحبه گذاشته و  عکسی که در زیر این خبر به عنوان عکس eMziper در این سایت گذاشته شده که eMziper نیست، که می تونید ببینید: کلیک کنید.

از تمام شما دوستان و هواداران عزیز در خواست می کنیم که برای حمایت از eMziper این خبر رو به گوش دوستان خودتون برسونین و یا در سایت و وبلاگهای خودتون قرار بدید.

 

2007/25/4

«

به علت سوالات مکرر شما عزیزان در مورد کارهای جدید eMziper باید بگیم که در حال حاضر eMziper در حال کار کردن و آماده ساختن آلبوم جدید خودش هست، اما هنوز مشخص نیست که این آلبوم در چه تاریخی آماده می شه و برای عرضه در سایت قرار می گیره. به محض اینکه مشخص بشه آلبوم جدید eMziper چه زمانی آماده خواهد شد ما در قسمت اخبار eMziper به اطلاع شما عزیزان خواهیم رسوند.

 

2007/24/2

«

از گوشه و کنار خبر می رسه که در برخی از سایتها، موزیک ویدئو یا آهنگهایی گذاشته می شه و اعلام می شه که این کلیپ یا آهنگ متعلق به eMziper هست. به طور مثال کلیپی ساختگی که روی آهنگ "سفری بی انتها" ساخته شده و عنوان شده که این کلیپ "سفری بی انتها" است و متعلق به eMziper و  Pishroاست. یا آهنگی به اسم Asséfé در سایتها قرار گرفته و گفته شده که این آهنگ متعلق به eMziper هست. از همینجا اعلام می کنیم که هیچکدام از این اخبار صحت نداره و کاملا" تکذیب می کنیم. eMziper تا کنون هیچ موزیک ویدئو یا کلیپی نساخته. باید به همه طرفداران eMziper بگیم که هرگونه موزیک ویدئو یا کلیپی که eMziper بسازه یا هر آهنگی که eMziper بخونه و بیرون بده یا هر آهنگی که eMziper در اون با کسی همکاری داشته باشه حتما" در سایت رسمیه eMziper یعنی www.eMziper.com قرار خواهد گرفت و در غیر این صورت هرگونه آهنگ یا کلیپی که در سایتهای دیگر گذاشته شود و در سایت رسمیه eMziper نباشد متعلق به eMziper نیست.

 

2007/24/2

«

بعضی افراد در برخی سایتها (360، Orkut، ...) و در مسنجرها با سوءاستفاده و ساختن اسمها، IDها و پروفایلهای ساختگی خودشون رو eMziper معرفی می کنن و باعث بروز مشکلاتی برای بعضیها شدند. سایت رسمیه eMziper به تمام طرفداران eMziper اعلام می کنه چنانچه مایل به برقراری ارتباط و مطرح کردن هر گونه سوال، انتقاد، پیشنهاد و یا هر گونه صحبتی با eMziper هستید فقط از طریق قسمت Contact سایتِ www.eMziper.com با پر کردن فرم موجود در این قسمت و فرستادن آن و یا از طریق این آدرس: Info@eMziper.com می توانید با خود eMziper در ارتباط باشید.

 

2006/23/2

«

متن آهنگ "سفری بی انتها" به قسمت Lyrics سایت اضافه شد.

 

2006/21/2

«

يك آهنگ جديد از eMziper با نام "سفری بی انتها" با همكاريه Pishro به سايت اضافه شد.

 

2005/28/6

«

در قسمت Lyrics شما می توانيد متن آهنگها را ببينيد.

 

2004/27/8

«

اولین آلبوم eMziper با 6 آهنگ با نامهای كنكور، فرق آدما، خودت گم كن، با من بخون، حيف واژه خيانت و زندگيت چَت در سايت قرار گرفت.

 
 
 

 

 

Copyright © 2003-2013 eMziper.com All Rights Reserved